Prussakatõrje

Prussakatõrje vajalikkusest kodus ja tööl

Mõned prussakate liigid on kahjulikud inimeste tegemistele ja neid kutsutakse kahjuriteks. Teised aga on niiöelda kasulikud keskkonnale kui vajalikud mädanevate orgaaniliste ainete ümbertöötlejad. Kahjurprussakad võivad olla mitmete haiguste tekitajateks, sest neid tihti leidub prügi või köögi läheduses, kus leidub toitu. Restoranid võivad samuti olla prussakate köögilauaks. Prussakad levitavad halbu lõhnasid ja võivad ka tekitada helisid. Madagaskari kisisevad prussakad on ühed neist kuulsamatest häälitsevatest prussakatest, kuigi on ka rohkem leiduvaid liike, kes häälitsevad

Kahtlustad,et võivad olla prussakad? Kasuta meie efektiivseid liimpüüniseid.

Miks Insecto prussakatõrje

Meie eksperdid on treenitud välja selleks, et aidata Sind su prussakaprobleemiga. Kuna iga kodu on erinev, siis Insecto esindaja koostab individuaalse programmi just vastavalt Sinu olukorrale!

Prussakate eemalhoidmine on pikaajaline protsess, mitte ühekordne ravi. Siin on mõned punktid, mida kahjuritõrjuja läbi viib:

Teie Insecto kahjuritõrje spetsialist teeb põhjaliku kontrolli Teie kodus-nii väljas kui sees. Mõned näited, mida Insecto esindaja teeb oma kontrollvisiidil:

–Leiab prussakate aktiivsed paigad

–Leiab prussakate sissepääsuteed, mida mööda nad Sinu kodusse pääsevad

Kuna tavalised “pane mürki” tõrjed ei ole alati efektiivsed, peab prussakatõrje ekspert tegema igale situatsioonile eraldi hinnangu ja vastavalt tegutsema. Ta saab valida mitmete erinevate prussakate tõrjemeetmete vahel selleks, et hoida prussakad eemal Teie kodust:

Sissepääsu eraldamine – Mittekeemiline meetod, nagu takutamine või uste määrimine vastavate ainetega aitavad ära hoida prussakate tuleku Teie koju.

Keskkonna muutmine – Kui prussakad elavad Teie kodu lähedal, võib olla oluline surnud lehtede eemaldamine, samuti prahi. Prussakatõrje ekspert toob välja erinevad võimalused.

Geel või graanulimürgid – Neid pannakse kohtadesse, kus prussakad söövad, kuid kus kindlasti lapsed ligi ei pääse.

Kahjuri kasvuregulaatorid – Neid pannakse prussakate varjumiskohtadesse ning need segavad prussakate normaalset elukäiku.

Keemilised mürgid – Kasutatakse avade ja pilude tõrjeks, aitavad nad prussakaid eemal hoida nende varjukohtadest. Ekspert võib samuti kasutada mürkkemikaale väljaspool kodu, et hoida ära prussakate levikut siseruumidesse.

Iga kord, kui prussakatõrje ekspert Teid külastab, teeb ta kontrolli. On mõned punktid, mida ta täidab oma kontrolli ajal:

  1. Kinnitab oma eelneva tõrje efektiivsust.
  2. Kontrollib uute prussakate aktiivsust.
  3. Leiab muutusi Teie kodus või keskkonnas, mis võivad teha Teie kodu lihtsasti rünnatavaks prussakate poolt.

Insecto prussakatõrje ekspert jagab õigeid lahendusi just Teie prussakaprobleemile, kuidas nad lihtsasti ja kiiresti eemaldada.

Rohkema informatsiooni jaoks kindlasti kokku leppida aeg. Palume võtta ühendust telefoni või e-maili teel ja kokkuleppida prussakatõrje Teie kodus!

Pole kindel, kas kodus on prussakad või lutikad? Loe siit,et äkki on sul hoopis voodilutikad