ETTEVOTE

Ettevõte
Kas Teie ettevõte annab kahjuritele seda,
mida nad soovivad?

Nad võivad olla küll pisikesed, kuid nende kahjud on väga suured!

Ainult üks : kahjur võib omada võimet teha Teie ettevõttele suuri kahjusid ning suuremad kahjurite kolooniad võivad sandistada Teie ettevõtte tööd täielikult. Kuna enamik kahjureid on võimelised paljunema väga kiiresti, siis on väga oluline nende sissepääsemise takistamine.

Sissepääsukohad : Kahjurid võivad siseneda Teie ettevõttesse paljudel erinevatel viisidel, kaasaarvatud läbi uste, akende, ventilatsiooni, torustiku, vahede ja pragude seintes, kaubaga jne.

Veekohad : Kahjurid vajavad vett igapäevaselt, mis tähendab seda, et kraanid, WC-d, vigased torustikud, kondentsvesi ventilatsioonist ja teised võimalikud veega seotud kohad on ideaalsed kahjurite siginemise asukohad.

Toidukohad : Isegi minimaalsed sanitaarprobleemid võivad tekitada toitu kahjuritele. Prussakad just eriti söövad peaaegu kõike – juustest liimideni välja, nad võivad ka ainult tolmust ära elada.

Elukohad : Närilised ja prussakad otsivad eluks kohti, mis on pisikesed ja pimedamad. Pisikesed praod Teie hoones võivad pakkuda ideaalselt elukeskkonda kahjuritele.

Klientide/töötajate ruumid : Ruumid, nagu näiteks puhkeruum, on väga kriitilised kohad. Teie klientide ja töötajaskonna kaitsmine on väga oluline Teie ettevõtte edukuse jaoks.

Kahjurid võivad süüa Teie kasumit mitmetel erinevatel viisidel:

Kas teadsite, et Teie praegune kahjurite tõrjeprogramm võib tuua Teile rohkem kahju kui kasu, suurendades kulusid igapäevaselt? Kui Te jätkuvalt märkate kahjureid enda hoonetes, siis Teile pakutava tõrjeprogrammi esindaja võib kasutada valesid vahended või vahendite rohkust. On isegi võimalik, et tõrjet teostatakse valedes kohtades.

  • Hoonekahjud
  • Klientide negatiivsed kogemused
  • Toorainete ja kauba rikkumine
  • Nakkushaiguste levik
  • Terviseohutuse reeglite rikkumine
  • Toidumürgitused
  • Alluvate töömoraali langus
Vaata siia miks valida just INSECTO enda ettevõtte kahjuriprobleemiga tegelema!