HTK MEETOD

HTK meetod

HTK- Hindamine.Tõrje. Kontroll.

Efektiivne kahjurite tõrje on protsess, mitte ühekordne sündmus. Läbi meie põhjaliku kahjuritõrje vahendite valiku protsessi, me leiame Teile parima lahenduse vastavalt teadmistele ja erivajadustele. Meie meetodid sisaldavad kolme peamist kriitilist punkti, mis kindlustavad Teile maksimaalse kaitse igasuguse kahjuri eest!

Hindamine

Esiteks me inspekteerime, identifitseerime ja hindame kõiki võimalikke põhjuseid, miks kahjurid tungisid Teie hoonesse.

  • Keskkonna inspektsioon: Me leiame igasugused sanitaarsed või struktuursed probleemid, mis võivad olla kasulikud kahjuritele.
  • Kahjurite leidmine: Me uurime ja paneme kirja kahjurite võimalikkuse.
  • Riski analüüs: Me arvestame Teie hoone tüüpi, asukohta ja muid tingimusi, mis võivad soodustada kahjurite aktiivsust.

Tõrje

“Viska nurka kahjuritõrje mürk ja unusta see” tõrjemeetod ei ole efektiivne. Teie Insecto kahjuritõrje spetsialist töötab Teiega pidevalt, et leida parim lahendus kahjuritest vabanemiseks.

  • Fokusseerimine kahjurite eemalhoidmisesse: Kui on võimalik, siis me alustame kahjurite sisenemisteede eemaldamisega, sanitaar- ja teiste mittekeemiliste võimalustega.
  • Keskkonnasõbralikkus: Kui tõrjevahendit on vaja, siis Insecto kahjuritõrje ekspert valib efektiivseima, ent keskkonnasõbralikuma vahendi.
  • Sanitaarkonsultatsioon: Teie Insecto esindaja konsulteerib Teiega puhastuse, hoone korrashoiu ja kahjurite piiramise teemadel. Seda kõike selleks, et kahjurite peamisi asukohti tõeliselt rünnata.

Kontroll

Aastaringne jälgimine, dokumenteerimine ja kommunikatsioon aitavad kaasa teenuse efektiivsusele.

  • Kaitse kontroll: Regulaarsete tõrjekontrollide käigus Teie Insecto esindaja kontrollib kahjurite aktiivsust, kahjureid soodustavaid tingimusi ja teeb kindlaks, kas teenuse programm töötab.
  • Dokumentatsioon ja kommunikatsioon: Peale igat kontrolli, Teie Insecto esindaja dokumenteerib kõiki teostatavaid teenuseid, kahjurite aktiivsust ning teisi soovitusi.

Pole ikka veel kindel? Vaata,mida kliendid on meist kirjutanud. Ehk Olete järgmised? 🙂