Koduhiirte kontrollialla saamise nõksud:

Et vältida hiirte sattumist koju, kõik praod, augud ja lõhed ,mis on suuremad kui pastakaotsik,tuleks kinni panna. Seda tuleks teha tugeva materjaliga,nagu tsement või mõni spetsiaalne komponent.Ei ole soovitatav kasutada puidu,kuna hiirtele ei valmista sellest läbinärimine mingeid raskusi.

Puhtus on väga olulne kahjurite leviku tõkestamisel.Kindlasti pese nõusid kohe peale kasutust.Toit peaks olema ladustatud klaasist või metallist valmistatud ümbristesse ning suletud kindlalt kaantega.Hiired saavad enamiku oma veest leitud toidust,ehk igasugune toidupuru tuleks eemaldada laudadelt ja põrandadelt.
Kui kodus on juba hiirteprobleem,siis kaitsemeetodid enam ei tööta.

Hiirte tõrjevahendeid saab samuti kasutada nende närilist leviku tõkestamiseks ja hävitamiseks.Mõlemad,nii naturaalsed,kui ka keemilisel baasil olevad tõrjevahendid on saadaval poodides.Samuti saab kasutada näiteks eukalüpti ja teisi taimi näriliste peletamiseks.Sellegipoolest on neil väga väike effektiivsus kõigist lahti saamisel.

Hääle baasil olevad tõrjevahendid on võimelised tegema väga kõrgesagedusega häält,mida inimkõrv ei kuule ega taju.Need hääled on närilistele ebameeldivad ja peaksid hoidma närilisi eemale.Paraku on tõde selline,et hääle-baasil olevad tõrjevahendid ei ole kuigi efektiivsed.

Hiiretõrje

Hiirte probleemide korral tuleks kindlasti kutsuda kahjuritõrje spetsialist.Näriliste tõrjumine kodutingimustes paraku tavaliselt edu ei too.Ja isegi kui toob,siis väga minimaalselt ja kolooniad jäävad endiselt pesitsema. Tihtipeale on vajadus professionaalsete asjatundjate järele,kes koostavad plaanid,jälgivad näriliste liikumist ja teevad korrektuure,annavad nõu kuidas kahjureid eemal hoida.

Võtke ühendust Insecto kahjuritõrje esindajaga,et leida lahendus oma hiirte probleemile!

Vaata siia, kui tahad hiirte kohta rohkem infomatsiooni!