Lutikatõrje

Miks võib vajalik olla lutikatõrje

Loe siit rohkem informatsiooni lutikate kohta

Lutikaid on võimalik endale saada igaltpoolt, nad pesitsevad kontorites, poodides, hotellides, jõusaalides ja paljudes teistes kohtades. Nad oskavad end varjata Teie kohvritesse, isiklikesse asjadesse või isegi Teie endi külge. Ja niiviisi saada tasuta sõidu koju, Teie koju! Kui juba kodus, siis on neid väga raske sealt välja saada. Selleks tuleb appi professionaalne lutikatõrje ekspert. Voodilutikate probleem ei sõltu puhtusest, Te võite neid saada parimatest hotellidest ja nad võivad rännata puhtamatesse kodudesse. Kuid on võimalusi lutikate kontrolliks varajases staadiumis:

Reisimine

Kui reisite, siis mõelge alati nende viie punkti peale:

 • Jälgige pindu nakkuse võimalikkuse järgi. Sellisteks on väikesed rooste-värvi täpid voodilinadel või madratsidel.
 • Tõstke ja vaadake kõikide lutikate peidukohtade järgi, sinna kuulvad madratsialused, voodiraam, pearaam ja mööbel. Tüüpiliselt tulevad lutikad välja öösiti, aga päeval võib neid kohata tavaliselt 1.5 meetri raadiuses voodist.
 • Tõstke oma pagas kõrgemale maapinnast, voodist ja seinast, et lutikad ei oleks võimelised ennast sinna paigutama. Tihti on lutikad peidus ka pildiraamides, maalingutes jne.
 • Jälgida kohvreid tähelepanelikult, kui asju lahti pakite kodus. Alati hoida kohver voodist eemal ja panna see kappi või mujale suletud ruumi, eemale magamistoast.
 • Panna riietusesemed kohvrist otse kuivatisse vähemalt 15 minutiks suuremaks võimalikuks kuumuseks peale reisi.
Kodus
 • Kui olete kodus, siis jälgige neid näputäiteid hoidmaks voodilutikad kontrolliall:
 • Eemaldada kõik ülearune kodust, see teeb lutikate leidmise kergemaks.
 • Pesta ja kuivatada voodilinasid tihti, kasutades selleks suurimaid võimalikke temperatuure.
 • Põhjalikult jälgida igat kasutatud mööblit, mille koju toote. Voodilutikad on seal tihti peidus.
 • Inspekteerida oma kodu regulaarselt, peale sissekolimist, reisi, peale külalisi jne.
 • Kasuta spetsiaalseid lutikatele mõeldud püüniseid,et kontrollida nende olemasolu.
 • Kui oled kindel,et kodus on lutikad siis kutsu Insecto endale appi või proovi ise spetsiaalse vahendiga Diptron fogger.
Three key points of Insecto’s defense:
HINDAMINE

Lutikatõrje vajalikkuse hindamine

Kui olete märganud tõendust selle kohta, et Teil võib olla lutikaid või soovite kaitsta enda kodu selle kiiresti paljuneva sissetungjja vastu, siis Teie Insecto esindaja tuleb ja hindab olukorda.

Teie Insecto lutikate tõrje ekspert alustab tavaliselt magamistoast ja läbi kogu maja, keskendudes eelkõige mööblile ja aladele eelkõige mööbli läheduses.Ta otsib vihjeid voodilutikate olemasolust, nagu näiteks:

 • Elus või surnud voodilutikad
 • SMahajäetud nahariismed pooldumisprotsessist
 • Väikesed punased-mustad jäätmete täpid
 • Pisikesed kreemjat värvi munad, tavaliselt leitavad pimedates pragudes
TÕRJE
Vajadusel lutikatõrje läbiviimine

Töö teostus

Peale esmase vaatluse ja hinnagute kogumist, Teie Insecto esindaja soovitab parimaid võimalusi voodilutikatest vabanemiseks. Kui vaatlus kinnitab probleemi, siis Teie Insecto lutikatõrje spetsialist soovitab tõrjeplaani, mis baseerub lutikate olemasolu suurusest ja Teie soovidest. Ta kasutab parimad vahendeid ja kaasaegseid tehnikaid, et probleemiga tegeleda. Seda nii, et Teie pere, loomad ja keskkond jääksid puutumata. Selline tõrje puudutab nii voodilutikaid, kui ka nende vastseid- takistamaks nende täiskasvanuks saamist, et paljuneda, hammustada ja võimalikult ka kanda nakkusohtlikke täiskasvanuid.

Aastaringne lahendus

Voodilutikad ei maga kunagi ning kahjuks saavad nad inimest külastada ka ilma märkamata. Professionaalsed tõrjed võivad aega võtta kolm kuni neli korda enne kui probleemist vabanetakse. Kuna varajane märkamine on väga oluline, siis Insecto voodilutikate tõrje ekspert külastab Teid perioodiliselt, et jälgida ja hoida silma peal lutikatel. Nende külastuste ajal ta kontrollib ka uusi kahjureid. Kui ta näeb midagi uut või kahtlast, siis ta alustab uurimist. Insecto kahjuritõrje esindaja dokumenteerib kogu protsessi ja kõiki probleeme, mis võivad tekkida.

Arvate,et Teil võib olla lutikaprobleem?

Siis kindlasti teada anda Insecto lutikatõrje esindajale või teada anda enda hoone omanikule, et nad saaksid alustada voodilutikate tõrjega. Lutikad paljunevad kiiresti. Seetõttu on oluline, et tegutsetakse koheselt!

Lutikatõrje hinnad algavad 55-st eurost. Hinna sees on nii kohaletuleku transport, tõrjetöötlus, konsultatsioon kui ka vajadusel garantiitõrje. Rohkem infot hindade kohta leiad hinnakirjast. hinnakirjast.

Tee ise lutikatõrjet

Väiksemate lutikaprobleemide korral on võimalik kasutada ka lutikatõrje vahendit Diptron Fogger, mida on võimalik tellida endale lähedalolevasse pakiautomaati või osta kokkuleppel käest kätte. Klientide tagasiside Diptron Foggeri kohta on väga positiivne.

Kui kahtlustad lutikaprobleemi,siis kontrolli enda voodi ümbrust lutikapüünistega.,

Rohkem informatsiooni lutikate kohta loe siit.