Korduma kippuvad küsimused

 

K: Miks eelistada professionaalset tõrjet?

  1.  Tulemus-professionaalne kahjurite tõrje tagab tulemust. Teadmised, vahendid ja väljaõpe on see, mis meid eristavad teistest. Anname alati garantii tehtud tööle, sest meie peale võib kindel olla!
  2.  Raha-professionaalid hoiavad kokku Teie aega ja raha. Ise katsetades läheb kahjuritõrje üldjuhul kulukamaks!
  3. Ohutus– professionaalid kasutavad ohutuid ja efektiivseid vahendeid, mida üldjuhul jaemüügis saadaval ei ole!

K:  Miks Teil konkreetsed hinnad puuduvad?

Meie eesmärk on alati pakkuda kliendile parimaid pakkumisi. Iga klient on eriline nii ootuste- kui ka garantii vajalikkuse poolest. Meie lai teenuste valik pakub kliendile alati mitmekülgse lahenduste paketi, kus ta saab ise teha  otsuseid.

K: Kas tõrje on ohtlik lastele ja koduloomadele?

Enamik meie pakutavatest tõrjevahenditest on ohutud nii inimestele, koduloomadele, kui ka keskkonnale. Mõne spetsiifilise tõrjeprobleemi korral võib minna vaja ka ohtlikemate, ent efektiivsemate vahendite järele ( nt. mutitõrjes). Alati võid kindel olla, et Insecto kahjuritõrje spetsialist annab igakülgset  informatsiooni kasutatava tõrjevahendi ohtlikkuse kohta ja viib läbi alati lühikoolituse kliendi harimise eesmärgil.

K: Miks on vaja teha tõrjet terves korteris, kui kahjureid on nähtud ainult köögis?

See, et kahjureid on nähtud ainult ühes ruumis, ei tähenda seda, et neid mujal ei oleks. Kõik kahjurid on väga liikuva eluviisiga ja seetõttu tuleb tõrjet teostada terves korteris!