kahjurite tõrje

Miks võib teil vaja minna kahjurite tõrjet?

Iga kodu on unikaalne

Kui Teil on kahjuriprobleem või tahate oma kodu kaitsta tulevaste sissetungjate eest, siis meil on Teile ideaalsed lahendused. Kaasaegsed, teaduslikud meetodid leidmaks, hävitamaks ja kontrollimaks Teid tüütavaid kahjureid. Igale kodule luuakse eriline plaan, mida täites pole kahjuritel pikka iga oodata! Insecto kahjuritõrje spetsialistid kasutavad oma peamist kolme sammu, milledeks on:

1.Hindamine

2.Tõrje

3.Kontroll

Need kolm sammu kindlustavad tulemuse.

Hindamine

Olukorrast ülevaate saamine

Kui Te olete näinud mingit tõendust sellest, et Teil võib olla kahjureid või tahate kaitsta endid “kutsumata külaliste” eest, siis Insecto kahjurite tõrje eksperdid tulevad ja inspekteerivad Teie kodu. Esmasel külastusel, kahjuritõrjuja viib läbi põhjaliku kontrolli Teie valdustes ning kui vajalik, siis toob ka tipp-tehnoloogial põhinevaid seadmeid, tuvastamaks probleeme. Võite arvestada umbes 45 kuni tunniajase inspektsiooniga. Regulaarkontrollid võtavad umbes 30 minutit aega. Oma esmase kontrolli lõpul koostab Insecto kahjuritõrje ekspert raporti, milles toob välja probleemid ja soovitab plaani just Teile ja Teie kodule.

Insecto oü kahjurite tõrje eksperdid viivad läbi põhjaliku inspektsiooni Teie valdustes ning kui vaja, siis kaasab ka kaasaegse tipp-tehnoloogia.

 

Kahjurite tõrje

Et töö tehtud saaks

Insecto kahjurite tõrje spetsialist tegeleb igasuguse leitud probleemiga ja paigaldab kahjuri-jälgimissüsteemid kõige kriitilisematesse paikadesse. Seda kõike selleks, et hoida kahjuritel silma peal. Ta kasutab parimaid saadaolevaid vahendeid ja tehnoloogilisi lahendusi, et jõuda probleemi põhjani ja niiläbi efektiivselt “ravida” Teie kahjuriprobleemi. Ja kui ta on lõpetanud, siis koostab ta raporti, milles kirjeldab ja toob välja oma panuse ning millal ta peaks tagasi tulema, et hoida Teie kodu kaitstuna kahjurite eest.

Insecto kahjuritõrje spetsialist lahendab Teie kahjuriprobleemi.

 Kontroll

Aastaringne lahendus

 Kahjurid ei tule lihtsalt kord aastas, niiet miks peaksime meie?!Insecto kahjuritõrjuja külastab Teid regulaarselt aastaringselt, et jälgida ja kontrollida Teie kodu ja kahjurite liikumist. Ta kontrollib uute kahjurite võimalikkust, samal ajal ka eelnevate kahjurite olemasolu. Kui ta märkab midagi uut või kahtlast, siis ta uurib sügavuti. Insecto kahjuritetõrje ekspert jätkab edusammude kirjapanekut ja uute probleemide ülesmärkimist. Seda kõike selleks, et Teil oleks alati ülevaade ja kontroll. Olgu talv, kevad, suvi või sügis, Insecto spetsialist teeb kindlaks selle, et kõikvõimalikud hooajalised kahjurid hoiaksid eemale ja kindlustab ka pikaajalise koostööleppe.

Ta otsib uusi kahjuriprobleeme samalajal kui jälgib vanade tõrjemeetmete mõju.

Helistage kohe: 52 441 42 või e-mail info@insecto.ee!